Nasıl Temin Edebilirsiniz?

Yörük çadırını isterseniz evinizin bahçesine veya çatısına da kurmayı düşünebilirsiniz. Bahçenizde gölge bir alan oluşturmak için kıl çadır size yeterli olacaktır. Kafe ve restoran sahibi iseniz veya olmayı düşünüyorsanız kıl çadırını bir alternatif olarak düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Otantik ve nostaljik ortamlar için yörük çadırı biçilmiş kaftan.

Usta İşçilik
Yaptığımız ve ürettiğimiz her çadır size usta ellerden geçerek ulaşıyor. Ve kurulum aşamasında da yine bu işin ustası personelimiz sizin daha iyiyi elde etmeniz için soğukta sıcakta her türlü ortamda çalışıyorlar.

Mekana Özel Tasarım
Kıl çadırları mekanınıza uyarlarken önce sizin isteğinizi alıyor, sonra da kendi deneyimlerimizle sizin düşüncelerinizi birleştirip size özel tasarımlar sunuyoruz. Çadırlarımızı buna göre dizayn ediyor ve kuruyoruz.

Farklı Çadır Desenleri

Kıl çadırlarımız çok farklı desenlerle size sunulmaktadır: klasik olarak siyah (kara çadır), siyah-beyaz, boz dediğimiz griye yakın renkte, sadece beyaz olarak ve istediğiniz takdirde boyama işlemi yaparak istediğiniz herhangi bir renkte çadırları imal edebiliyoruz. Siz farklı olmayı istedikçe biz de elimizden gelen en farklı desenleri üretmeye ve sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Dört Adımda Mekanınız Yepyeni Bir Görünümdekıl-çadır-tel

1. Kıl Çadır İçin Bilgi Alın
Kıl çadırın özellikleri ve ayrıntıları hakkında bilgi almak için e-posta yazın veya telefonla bizi arayın.

2. Çadır Siparişinizi Verin
Yörük çadırını kullanmaya karar verdiyseniz bize ölçülerinizi ve adresinizi bildirin, fiyat alın ve siparişinizi verin.

3. Çadırınız Hazırlansın
Verdiğiniz ölçülere göre kıl çadırları kesilsin ve dikilsin. Uygun şekilde paketlenip size ulaşması için aracımıza yüklensin.

4. Ve Yörük Çadırınız Kurulsun
Artık çadırınız hazır! Sizin verdiğiniz adrese çadırlarımızla ve gerekli malzemelerimizle gelip kıl çadırlarını mekanınıza uygun olarak kuralım.

KIL ÇADIR KURULUMU YAPTIRMAK VE SİPARİŞİ İÇİN TELEFON NUMARAMIZ +905343609256