Image

Hakkımızda

Keçi kılından yapılan kıl çadırları diğer adıyla yörük çadırlar imal eden ve otağ tipi kafe ve restoran çalışmaları yapan, otantik mekanlar ve işyerleri için çözümler üreten bir çadır firmasıyız.

ÖzTürk Kıl Çadır olarak yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, yörük çadırlarını ve otağ çadırlarımızı size en layık şekilde imal etmeye çalışıyoruz. Makinelerimizde ve tezgahlarımızda özenle işlenip dokunan kıl çadırlarımız size ulaşıncaya kadar bir çok zahmetli aşamalardan geçmektedir. Karar verirken ve eleştirilerinizi yaparken lütfen bu hususları göz önünde bulundurun ve yaptığımız işe değer verin. Çünkü Biz Size Gerçekten Değer Veriyoruz…”

“Keçinin kılından yapılan kıl çadır; dayanıklıdır, kolay kolay yanmaz, fiyatı uygundur, yazın serin kışın sıcak tutar, kültürümüzün bir parçasıdır, her çeşit mekana kolaylıkla uygulanabilir.”kıl-çadır-tel

Tasarım Çeşitlilği. Biz çadırlarımızı tasarlarken başka hiç bir yerde karşılaşmayacağınız tarzda desenler sunuyoruz.”

El dokuması ürünler. Talep ettiğiniz takdirde tamamen doğal hiç bir katkı maddesi içermeyen ürünler, çadırlar üretiyoruz.”

Cazip fiyatlar. En kaliteli hizmeti size en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Model ve fiyat çeşitliliğimiz sayesinde bütçenize ve hayalinize uygun mekanlar yapıyoruz.”

KIL ÇADIR KURULUMU YAPTIRMAK VE SİPARİŞİ İÇİN TELEFON NUMARAMIZ

+905336032857

+905438413340

+905343609256